Rafting w Pieninach

Rafting w Pieninach

Wzburzona rzeka i piękny górski krajobraz, przywołujący uczucie spokoju, to idealne połączenie. Jednym słowem? Rafting. Na czym polega i dlaczego warto zdecydować się na taką formę wypoczynku w Pieninach? Rafting to turystyczna odmiana spływu pontonowego. Uczestnicy raftingu Dunajcem doświadczają zarówno sporej dawki adrenaliny, jak i sportowych emocji, a także mają okazję delektować się ciszą w otoczeniu dobrodziejstw natury. Rafting w Pieninach uprawia się w kilkuosobowych pontonach, zatem doskonałym pomysłem jest wybranie się na taką wycieczkę z całą rodziną lub grupą przyjaciół.

Czy rafting rzeką Dunajec jest dla każdego? Zdecydowanie. Istnieje bowiem możliwość dobrania trudności trasy do swojego doświadczenia oraz umiejętności. Choć rafting w Pieninach nie wymaga posiadania szczególnej sprawności fizycznej i kondycji, z pewnością sympatyzowanie ze sportem na co dzień może tylko pomóc. Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów podczas raftingu Dunajcem, przed każdą wyprawą przeprowadzamy krótkie szkolenie, tłumacząc m.in. na czym dokładnie polega rafting i jak zachowywać się względem rwącej rzeki.

Rafting Dunajec

Oferujemy kilka tras raftingu Dunajcem – istnieje możliwość pokonania odcinka rzeki z metą w Szczawnicy czy Krościenku. Dzięki zróżnicowaniu rafting w Pieninach będzie atrakcyjną formą spędzenia czasu zarówno dla osób początkujących, jak i stałych bywalców. Poza ofertą raftingu Dunajcem, przygotowaliśmy również propozycje miejsc noclegowych, położonych w zielonej, cichej i spokojnej okolicy.

Poza krótkim szkoleniem przed raftingiem w Pieninach, wyposażamy swoich klientów w odpowiedniej jakości sprzęt – odporny na uszkodzenia mechaniczne ponton, kamizelki ratunkowe i wiosła, a także kask oraz wodoszczelne opakowania na sprzęt elektroniczny. Dla chętnych osób próbujących raftingu w Pieninach, istnieje możliwość wypożyczenia pianek neoprenowych za dodatkową opłatą, aby spływ był jeszcze bardziej komfortowy.

Rafting w Pieninach – Dunajec

Atrakcję raftingu Dunajcem w Pieninach polecamy wszystkim, którzy cenią sobie aktywne spędzanie czasu w otoczeniu pięknej natury. Chętnie pomożemy Państwu dobrać właściwy poziom trudności trasy raftingu w Pieninach i odpowiemy na wszelkie pytania z nim związane. Cennik naszych usług dostępny jest w zakładce na górze strony. Warto zaznaczyć, że dla grup zorganizowanych przygotujemy indywidualny kosztorys raftingu Dunajcem, aby był możliwie najbardziej zoptymalizowany. Zapraszamy do kontaktu!