Spływ kajakowy Dunajcem z noclegiem w Sromowcach Niżnych

Spływ kajakowy Dunajcem z noclegiem w Sromowcach Niżnych

Doskonałym pomysłem zarówno na weekendowy odpoczynek, jak i dłużysz urlop, aby móc uciec od zgiełku miasta i wyciszyć się w otoczeniu natury, jest wyjazd w góry. Piękne okoliczności przyrody, ciszę, zielone przestrzenie i jednocześnie szeroki wachlarz atrakcji dla podróżujących w każdym wieku znajdą Państwo w Pieninach, gdzie jedną z najpopularniejszych aktywności jest spływ kajakowy przełomem Dunajca.

Spływ kajakowy Dunajcem zapewnia niezapomniane przeżycia i świetną zabawę, a jednocześnie możliwość obcowania z nieokiełznaną i piękną naturą. Nasza firma zajmuje się kompleksowym organizowaniem spływów kajakowych Dunajcem różnymi trasami. Punktem startowym spływów kajakowych są Sromowce Niżne lub Wyżne, z kolei meta wyznaczona jest w Szczawnicy albo Krościenku. Wybór trasy spływu kajakowego zależny jest od indywidualnych preferencji oraz umiejętności klientów. Z atrakcji może skorzystać niemal każdy, bez względu na wiek. Nasz zespół każdorazowo przeprowadza krótkie szkolenie, jak zachować się względem rzeki Dunajec i na co zwracać szczególną uwagę, by spływy kajakowe przebiegały spokojnie i co najważniejsze – bezpiecznie.

Spływ kajakowy z noclegiem

Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów, którzy często zatrzymują się w Pieninach na dłużej, przygotowaliśmy ofertę spływów kajakowych z noclegiem w górach. W ofercie znajdują się propozycje wynajmu domków, willi, a także apartamentowców, położonych w samym centrum zielonych krajobrazów. Miejsca noclegów pozwalają na wyciszenie się i odpoczynek po często pełnych wrażeń dniach, jakie gwarantują spływy kajakowe.

Osoby, które planują spływy kajakowe przełomem Dunajca, mogą skorzystać z oferty noclegów w Sromowcach Wyżnych, Sromowcach Niżnych oraz Kacwinie. Przytulne wnętrza domków i pokoi to nie wszystko, co ucieszy naszych gości. Miejsca noclegowe znajdują się w bliskiej okolicy licznych atrakcji turystycznych – punktem startowym spływów kajakowych, pięknego wodospadu Zaskalnik oraz Pienińskim Parkiem Narodowym, obowiązkowym miejscem, które należy odwiedzić podczas pobytu w tej części Polski.

Spływ kajakowy Dunajcem – trasa i nocleg

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów pobytu w Pieninach – dogodnej daty przyjazdu, wyboru trasy spływu kajakowego oraz miejsca noclegu, w którym będą mogli Państwo odpocząć po całym dniu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania o spływ kajakowy z noclegiem i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania. Pozostajemy do dyspozycji i służymy pomocą!