Pomysł na wypad w Pieniny - rafting Dunajcem

Pomysł na wypad w Pieniny - rafting Dunajcem

Piękno otaczającej natury, ucieczka od zgiełku stale pędzącego miasta i codziennych obowiązków, relaks wśród zielonych przestrzeni i szumu wody, a jednocześnie intrygująca aktywność, możliwość integracji oraz spędzenia czasu z bliskimi - to wszystko i jeszcze więcej zapewnia rafting w Pieninach, obowiązkowa atrakcja, gdy wypoczywa się nad Dunajcem. Rafting Pieniny - czym jest i dlaczego warto? Dowiedz się więcej!

Wiele osób nie wyobraża sobie wypoczynku w Pieninach bez raftingu lub chociaż spływu kajakowego. I bardzo słusznie! Każdy, kto choć raz spróbował tego wodnego sportu, wie, ile radości i niezapomnianych wspomnień może dostarczyć. Rafting, uprawiany w Pieninach, jest turystyczną odmianą spływu pontonowego, podczas którego uczestnicy mają okazję zaznać dreszczyku adrenaliny, spędzić czas aktywnie i przede wszystkim świetnie się przy tym bawić. Wypoczynek w Pieninach, połączony z raftingiem, to doskonała propozycja dla wszystkich, bez względu na wiek. Przekonaj się o tym osobiście!

Wypoczynek w Pieninach, rafting Dunajec

Rafting przez rzekę Dunajec odbywa się w kilkuosobowych pontonach, dlatego na wycieczkę najlepiej zaprosić rodzinę czy przyjaciół. Jak w przypadku każdej propozycji rekreacyjnego wypoczynku w Pieninach, godna pochwały kondycja może tylko sprzyjać, jednak nie jest to element najważniejszy. Na rafting w Pieninach dobrze jest wybrać się z właściwym nastawieniem. Bez znaczenia, czy spływ pontonami będzie Twoim pierwszym, czy kolejnym, warto skorzystać z usług doświadczonego i zapewniającego kompleksowe przygotowania organizatora raftingu w Pieninach. Tak się składa, że zespół naszych specjalistów wpasowuje się idealnie w te założenia.

Naszym priorytetem jest dbałość o bezpieczeństwo bardziej i mniej doświadczonych uczestników spływu raftingowego w Pieninach przez Dunajec. Przed wyprawą doradzamy zainteresowanym raftingiem w Szczawnicy, jak zachowywać się względem rwącej rzeki oraz co robić, by wypoczynek w Pieninach był możliwie najbardziej komfortowy. Oprócz tego dostarczamy także niezbędny sprzęt wysokiej jakości - pontony, kamizelki ratunkowe, kaski, wiosła oraz wodoszczelne pojemniki na sprzęt elektroniczny.

Rafting Dunajec

Myśląc nad spędzeniem weekendu w Pieninach, wybór powinien nasuwać się samoistnie. Zapierające dech w piersi widoki w Szczawnicy, ekscytujący rafting Dunajcem, noclegi w malowniczej okolicy i wiele więcej… To wszystko, na co mogą liczyć przyjezdni. Nie zwlekaj i zarezerwuj wypoczynek w Pieninach już dziś!