Oferta całoroczna – Dunajec atrakcje

Pienińskie krajobrazy zaskakują swoim urokiem nie tylko fanów górskich wędrówek i wspinaczek, ale wszystkich, którzy potrafią docenić piękno przyrody. To właśnie Pieniny, malownicze pasmo górskie położone nad rzeką Dunajec, mają do zaoferowania turystom mnogą ilość atrakcji i miejsc, które zdecydowanie warto odwiedzić zarówno w okresie wiosenno-letnim, jak i zimowym. Wakacje nad Dunajcem to doskonały pomysł na weekendowy wyjazd tylko we dwoje, dłuższy urlop w gronie rodziny czy znajomych, a także wycieczkę szkolną dla dzieci i młodzieży w każdym wieku.

Jedną z popularniejszych atrakcji w Pieninach jest spływ Dunajcem. W ofercie Góral Ponton dostępna jest opcja kompleksowej organizacji spływu kajakowego lub pontonowego Dunajcem, z dbałością o najmniejszy detal wyprawy. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży, możemy zagwarantować bezpieczne spływy w Pieninach rzeką Dunajec, pozwalające na zebranie niesamowitych doświadczeń i wspomnień. Atrakcja spływu Dunajcem jest zróżnicowana i każdorazowo dostosowywana do indywidualnych preferencji uczestników.


Wakacje nad Dunajcem

Oferta atrakcji spływu Dunajcem z metą m.in. w Szczawnicy, zarówno w przypadku spływów pontonowych, jak i kajakowych, obejmuje wprowadzające szkolenie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się podstawowych informacji o rzece i poznają ważne zasady, wpływające na ich bezpieczeństwo. Co więcej, klienci zostaną wyposażeni w wysokiej jakości sprzęt – odporne na uszkodzenia mechaniczne kajaki lub pontony, kamizelki asekuracyjne, kaski, wiosła oraz wodoszczelne pojemniki na urządzenia elektroniczne. Osoby, które skorzystają z popularnej atrakcji w Pieninach – spływu Dunajcem, będą miały również możliwość wypożyczenia pianek neoprenowych, by przeprawa była jeszcze bardziej komfortowa. Chcąc urozmaicić swoje wakacje nad Dunajcem i dodać do aktywnego wypoczynku również część edukacyjną, warto wybrać się na spływ pontonowy wraz z przewodnikiem, który zapozna Państwa z intrygującą historią regionu.

Lista atrakcji w Pieninach nie kończy się na spływach Dunajcem. Wakacyjne plany mogą obejmować również odwiedzenie Wąwozu Homole, Wodospadu Zaskalnik, Pienińskiego Parku Narodowego i wielu innych malowniczych miejsc. Główną atrakcją nad Dunajcem zimą jest stok narciarski, zapewniający doskonałą zabawę na świeżym powietrzu. Oferta Góral Ponton złożona jest z różnorodnych propozycji.


Dunajec atrakcje

Mając na uwadze odmienne potrzeby klientów, oferujemy przygotowanie spersonalizowanego pakietu atrakcji w Pieninach nad Dunajcem, uwzględniając wszystkie preferencje. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów wszystkich atrakcji, noclegów i dogodnego terminu wakacji nad Dunajcem. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą!